O nas

Redaktorem naczelnym serwisu jest Iwona D. Bartczak 

Business Dialog jest serwisem publicystycznym dla przedsiębiorców, dyrektorów zarządzających i menedżerów wysokiego i średniego szczebla. Naszą misję oddaje nasze motto „Posłuchaj. Powiedz. Działaj.” 

Business Dialog działa dla społeczności, która spotyka się na naszych własnych konferencjach w Warszawie, na śniadaniach biznesowych w 11 miastach w Polsce oraz na spotkaniach popołudniowych w Warszawie, Katowicach i w Krakowie, a także realizuje projekty biznesowe, edukacyjne i społeczne. Szczególną aktywnością wyróżnia się Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Serwis należy do Fundacji Klub Dyrektorów Finansowych. Prezesem Fundacji jest Bartosz Radziszewski, a wiceprezesem Iwona D. Bartczak.

 

KDF Dialog zarządzają Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewski.

 

Naszym celem jest tworzenie warunków do poznawania wiarygodnych rozwiązań, dostawców i partnerów, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w sympatycznej, koleżeńskiej i pełnej zaufania atmosferze.  Ułatwiamy sobie dostęp do wartościowej wiedzy przydatnej w zarządzaniu przedsiębiorstwem i do rzetelnych partnerów biznesowych.

Własne programy tematyczne:

Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce – program udoskonalania zarządzania i infrastruktury firm, zwiększający ich zdolność w Polsce do pozyskania zleceń i inwestycji produkcyjnych od korporacji zmniejszających swoje zaangażowanie w Azji lub szukających kooperantów w krajach bliższych geograficznie, kulturowo i politycznie.

Cyfrowy Fiskus – program edukacyjny rekomendujący właściwe praktyki dla zachowania prawidłowych i bezpiecznych relacji podatnik – fiskus.

Digital Finance Excellence – program edukacyjno – doradczy  zarządzania procesowego oraz automatyzacji procesów.

Plan B dla Dyrektora – pomagamy budować i wdrażać różne plany biznesowe, zawodowe i życiowe.

Konkurs CFO Roku – Konkurs jest cyklicznym przedsięwzięciem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Laureat jest ogłaszany na uroczystej Gali jesienią.