O nas

Redaktorem naczelnym serwisu jest Iwona D. Bartczak 

Business Dialog jest społecznością istniejącą od 2008 r., skupiającą ponad 1800 dyrektorów w 11 miastach Polski oraz prawie 10 000 menedżerów, do których dociera informacja o działalności klubu. Uczestnicy spotykają się on-line, podczas śniadań biznesowych, konferencji i popołudniowych debat (ponad 100 wydarzeń rocznie).

Naszą misją jest organizowanie się i wzajemne wspieranie środowiska menedżerów w dużych i średnich firmach, a w szczególności kadry zarządzającej finansami w biznesie, administracji i organizacjach w ramach Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

 

 

 

KDF Dialog zarządzają Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewski.

 

 

 

 

 

 

 Naszym celem jest tworzenie warunków do poznawania wiarygodnych rozwiązań, dostawców i partnerów, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w sympatycznej, koleżeńskiej i pełnej zaufania atmosferze.  Ułatwiamy sobie dostęp do wartościowej wiedzy przydatnej w zarządzaniu przedsiębiorstwem i do rzetelnych partnerów biznesowych.

Własne programy tematyczne:

Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce – program udoskonalania zarządzania i infrastruktury firm, zwiększający ich zdolność w Polsce do pozyskania zleceń i inwestycji produkcyjnych od korporacji zmniejszających swoje zaangażowanie w Azji lub szukających kooperantów w krajach bliższych geograficznie, kulturowo i politycznie.

WatchYourCashFlow program edukacyjno-doradczy w obszarze płynności finansowej.

Cyfrowy Fiskus - program edukacyjny rekomendujący właściwe praktyki dla zachowania prawidłowych i bezpiecznych relacji podatnik – fiskus.

Digital Finance Excellence - program edukacyjno – doradczy  zarządzania procesowego oraz automatyzacji procesów.

Plan B dla Dyrektora – pomagamy budować i wdrażać różne plany biznesowe, zawodowe i życiowe.

Konkurs CFO Roku - Konkurs jest cyklicznym przedsięwzięciem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”, realizowanym we współpracy z ADN Akademia. Laureat jest ogłaszany na uroczystej Gali podczas jesiennego Forum Dyrektora Finansowego.

Spotkania w ramach programów odbywają się stacjonarnie w większości (kilka razy w miesiącu) i online (raz w miesiącu).