Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest liczną, aktywną i koleżeńska społecznością opiniotwórczych profesjonalistów (ok. 1800 właścicieli, inwestorów, członków zarządów i dyrektorów finansowych) odpowiedzialnych za finanse i rozwój firm i organizacji. Prowadzi działalność ogólnopolską poprzez 12 oddziałów, w których organizuje ok. 80 wydarzeń rocznie. Oddziały są w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie. Lublinie, Białymstoku i Trójmieście.

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest społecznością zarządzaną przez Fundację Klub Dyrektorów Finansowych. Prezesem Fundacji jest Bartosz Radziszewski, wiceprezesem Iwona D. Bartczak.


Misją KDF Dialog jest rozwój osobisty i zawodowy menedżerów, pomoc w realizacji zmian i unowocześnień w firmach, a także wzmacnianie i propagowanie najlepszych praktyk zarządczych i biznesowych w firmach i organizacjach, w tym szczególnie postaw społecznie wartościowych.

Portal informacyjny Klubu to  https://kdfdialog.org.pl/

Informacja o abonamencie https://kdfdialog.org.pl/abonament/

Skład Kapituły KDF Dialog  w 2024 roku:

Kamila Łozowska, IAI (IdoSell), CFO Roku 2023

Małgorzata Sobczyk, Ingenioso Group

Ewa Woroszył, Autopay

Michał Biernacki, Selena

Piotr Hans, Alma-Color (Novol Holding)

Jacek Milewski, Crist

Jacek Olszański, XTPL

Wojciech Rosa, Polpharma


Eksperci KDF Dialog udzielają praktycznego wsparcia firmom i dyrektorom w projektach modernizacyjnych i edukacyjnych. Realizuje programy edukacyjno-doradcze, np. Digital Finance Excellence, Cyfrowy Fiskus, Plan B dla Dyrektora, Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce. Więcej o programach i link do ich www jest tutaj  https://kdfdialog.org.pl/programy/ 

Klub jest organizatorem Konkursu CFO Roku. Więcej o aktualnej edycji, czyli CFO Roku 2023 https://cforoku.pl/

 

Artykuły, filmy, wydarzenia i blog widoczne są poniżej dla uczestników społeczności Business Dialoga po zalogowaniu do tego serwisu.

Czasy się zmieniły, a co ważniejsze nas zmieniły, nas – decydentów w biznesie. Dawniej, właściwie to jeszcze nawet całkiem niedawno, bo do ubiegłego roku, silne zaburzenia na rynku, perspektywa lub obecność kryzysu, powodowało asekuracyjne…

Czytaj więcej…