Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest liczną, aktywną i koleżeńska społecznością opiniotwórczych profesjonalistów (ok. 1800 właścicieli, inwestorów, członków zarządów i dyrektorów finansowych) odpowiedzialnych za finanse i rozwój firm i organizacji. Prowadzi działalność ogólnopolską poprzez 12 oddziałów, w których organizuje ok. 80 wydarzeń rocznie. Oddziały są w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie. Lublinie, Białymstoku i Trójmieście.


Misją KDF Dialog jest rozwój osobisty i zawodowy menedżerów, pomoc w realizacji zmian i unowocześnień w firmach, a także wzmacnianie i propagowanie najlepszych praktyk zarządczych i biznesowych w firmach i organizacjach, w tym szczególnie postaw społecznie wartościowych.

Portal informacyjny Klubu to  https://kdfdialog.org.pl/

Informacja o abonamencie https://kdfdialog.org.pl/abonament/

Skład Kapituły KDF Dialog  w 2022-2023 roku:

Anna Dutkowska, Tarkett

Marta Dylewska, Matex Lab Group

Małgorzata Sobczyk, Ingenioso Group

Michał Biernacki, Selena

Piotr Hans, Alma-Color (Novol Holding)

Adam Kierecki, Maxi Zoo

Daniel Zabawa, Viessmann


Eksperci KDF Dialog udzielają praktycznego wsparcia firmom i dyrektorom w projektach modernizacyjnych i edukacyjnych. Realizuje programy edukacyjno-doradcze, np. Digital Finance Excellence, Cyfrowy Fiskus, Plan B dla Dyrektora, Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce. Więcej o programach i link do ich www jest tutaj  https://kdfdialog.org.pl/programy/ 

Klub jest organizatorem Konkursu CFO Roku. Więcej o aktualnej edycji, czyli CFO Roku 2023 https://cforoku.pl/

 

Artykuły, filmy, wydarzenia i blog widoczne są poniżej dla uczestników społeczności Business Dialoga po zalogowaniu do tego serwisu.