Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest liczną, aktywną i koleżeńska społeczność opiniotwórczych profesjonalistów (ok. 1500 właścicieli, inwestorów, członków zarządów i dyrektorów finansowych) odpowiedzialnych za finanse i rozwój firm i organizacji. Prowadzi działalność ogólnopolską poprzez 11 oddziałów, w których organizuje ok. 80 wydarzeń rocznie. Oddziały są w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie i Trójmieście.


Misją KDF Dialog jest rozwój osobisty i zawodowy menedżerów, pomoc w realizacji zmian i unowocześnień w firmach, a także wzmacnianie i propagowanie najlepszych praktyk zarządczych i biznesowych w firmach i organizacjach, w tym szczególnie postaw społecznie wartościowych.

Portal informacyjny Klubu to  https://kdfdialog.org.pl/

Informacja o abonamencie https://kdfdialog.org.pl/abonament/

W skład Kapituły KDF Dialog  na 2021 rok wchodzą:

Monika Brzózka, VMLY&R

Anna Dutkowska, Tarkett

Małgorzata Sobczyk, H.Cegielski – Poznań

Tomasz Dankowiakowski, Geberit

Piotr Hans, Alma-Color (Novol Holding)

Daniel Zabawa, Viessmann

Jacek Zawadzki, APON


Eksperci KDF Dialog udzielają praktycznego wsparcia firmom i dyrektorom w projektach modernizacyjnych i edukacyjnych. Realizuje programy edukacyjno-doradcze, np. Digital Finance Excellence, Cyfrowy Fiskus, Plan B dla Dyrektora, Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce. Więcej o programach i link do ich www jest tutaj https://kdfdialog.org.pl/programy/

 

Artykuły, filmy, wydarzenia i blog widoczne są poniżej dla uczestników społeczności Business Dialoga po zalogowaniu do tego serwisu.

Powyższe wyniki uzyskaliśmy we wrześniowym badaniu w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog". 

Rosną koszty pracy i rośnie brak pracowników. Jakie podwyżki wytrzymają nasze budżety? Kiedy rozwalą nam rentowność? Z jaką częstotliwością…

Czytaj więcej…