Społeczność Business Dialog mocno kibicuje wspólnemu startowi Bartka i Piotra Rutkowskich w zawodach triathlonowych na dystansie 1/8 Ironman podczas zawodów Garmin Iron Triathlon w Elblągu 17 lipca 2022.

Piotr Rutkowski jest od wielu lat w naszej społeczności. Jego syn, Bartek Rutkowski w styczniu 2019 uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego doznał poważnego urazu mózgu. Pierwotnie stwierdzono śmierć mózgu, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Od tego czasu, wbrew rokowaniom lekarzy, rodziece, lekarze, znajomi, w przede wszystkim sam Bartek walczą o odzyskanie zdrowia przez niego. Odnoszą sporo sukcesów. Bartek jest w pełnym kontakcie. Śmieje się, ogląda filmy, śpiewa. W zakresie sprawności fizycznej jest nieco gorzej, ale i tu powoli, sukcesywnie idzie do przodu.

Dystans to:

🔴 500 m płynięcia 

🔴 22 km jazdy na rowerze 

🔴 5 km biegu 

Podczas etapu pływackiego Piotr będzie płynął, równocześnie holując na linie Bartka w pontonie. Następnie etap rowerowy (holowanie za rowerem) i biegowy (pchanie wózka) – tu skorzystają ze specjalistycznego wózka Xrover, widocznego na zdjęciu.

Kto może niech przyjeżdża na start do Elbląga, kto nie może niech kibicuje sercem i duszą :)

Czytaj więcej…
Wyślij do mnie e-mail, gdy pojawi się nowy komentarz –

Musisz być członkiem Business Dialog, aby dodawać komentarze!

Dołącz do Business Dialog