W Business Dialog powstała Rada Autorytetów, której pracę koordynuuje  Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewski. W jej skład wchodzą ludzie waleczni, wybitni menedżerowie w globalnym doświadczeniem, twórcy trwałych wartości i struktur w polskiej gospodarce.

Rada Autorytetów jest częścią programu “Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce” .

Program – przygotowany w społeczności Business Dialog i Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" – wzmocni zdolność firm w Polsce do pozyskania zleceń i inwestycji produkcyjnych i logistycznych od korporacji, które zmniejszają swoje zaangażowanie w Azji lub po prostu szukają kooperantów bliższych geograficznie, kulturowo, politycznie.

Więcej o nich i o programie w serwisie Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"  https://kdfdialog.org.pl/powstala-rada-autorytetow-w-programie-made-in-poland-wyprodukowane-w-polsce/

Czytaj więcej…
Wyślij do mnie e-mail, gdy pojawi się nowy komentarz –

Musisz być członkiem Business Dialog, aby dodawać komentarze!

Dołącz do Business Dialog

Komentarze

  • Wydaje mi sie ze jest to dobry pomysl bo nie bedzie to jakies cialo ktore sie zbiurokratyzuje, ktore bedzie zdolne do podejmowania decyzji i wspierac porada i swoim autorytetem nasze SMEs czy start-up'y. Jezeli patrzymy na innych czlonkow UE to w podrozach rzadzacych zawsze towarzysza biznesmeni po to zeby zdobyc kontrakty czy inwestorow z innych krajow. Mozemy tez popatrzec w strone Ireland Enterprise na przyklad efektywnie dzialajacej organizacji na rzecz rodzimych firm i wlasnego kraju. Dobrze byloby gdyby to cialo bylo wspierane przez jakies grono typu "think tank" bo kontekst gdzie kraje rywalizuja jest zlozony a bardzo szybka ewolucja technologii nie pozwala juz byc ekspertem we wszystkim co nas otacza. Bardzo duzym wyzwaniem dla nas bedzie nasza niezaleznosc cyfrowa, jak bedziemy umieli wykorzystac Internet zeby promowac Made in Poland i budowac siec wsparcia przy pomocy Polakow za granica a zwlaszcza tych, ktorzy zrobili tam kariery.
Ta odpowiedź została usunięta.