Jest to wartościowe przedsięwzięcie organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych wraz z Business Dialog, Klubem Dyrektorów Finansowych "Dialog" i wieloma partnerami. 

W sobotę 28.05 Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewskie mówili o zarządzaniu zmianami, usprawnianiu procesów oraz o narzędziach, gdzie którym zmiany można wprowadzać z sukcesem, zgodnie z zamiarem i dla rozwoju firmy.

Prezentacje są tylko dla uczestników Akademii. Możemy powiedzieć, że hitów było kilka a  szczególny aplauz zdobyło spostrzeżenie wypowiedziane przez Bartosza:

"Dobieranie ludzi do zdań, zespołów czy projektów to ważna kompetencja menedżera. Jeśli pracownik źle wykonuje powierzone zadanie, to nie znaczy, że jest niekompetentny. To znaczy, że niekompetentny jest menedżer, który to zadanie mu powierzył."

Czytaj więcej…
Wyślij do mnie e-mail, gdy pojawi się nowy komentarz –

Musisz być członkiem Business Dialog, aby dodawać komentarze!

Dołącz do Business Dialog

Komentarze

  • W punkt. Szczególnie, gdy menedżer ignoruje uwagi zgłaszane przez specjalistę, gdy ten identyfikuje problemy i proponuje rozwiązania. A menedżer, coż nie zawsze ma czas, chęć, czy kompetencje by je wdrożyć w organizacji.
Ta odpowiedź została usunięta.