W grudniu już po raz 20ty w Polsce wystartują zespoły Global Management Challenge Poland. Kilkanaście lat temu również zespół Business Dialog brał udział w tym konkursie. Od tego czasu zachęcamy firmy uczestników naszej społeczności, aby zgłosiły zespoły swoich pracowników, bowiem jest to naprawdę doskonała szkoła zarządzania strategicznego i współpracy w zespole. Emocje powodują, że uczenie odbywa się szybciej niż w jakimkolwiek szkoleniu, a charakter gry - zapewnia jego wszechstronność.
GMC to konkurs na bazie symulacji komputerowej stworzonej dla biznesu, w której zespoły (3-5 osób) zarządzają firmami i konkurują z innymi na wirtualnym rynku. W Polsce organizowany jest przez Bigram.

Więcej informacji jest w TUTAJ

Dzisiaj nauka zarządzania musi przyspieszyć, bo trzeba szybciej reagować na zmiany rynkowe, prawne, geopolityczne. Dlatego patronat nad konkursem sprawuje jeden z naszych programów "Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce" https://wyprodukowanewpolsce.org.pl/, który pomaga firmom tak zmieniać się, aby zająć korzystniejsze miejsce w przebudowujących się łańcuchach dostaw.

Czytaj więcej…
Wyślij do mnie e-mail, gdy pojawi się nowy komentarz –

Musisz być członkiem Business Dialog, aby dodawać komentarze!

Dołącz do Business Dialog